Geyik

Geyik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Etrafınızda olup bitenlerden anında haberdar olabileceğiniz Geyik uygulamasıyla, anonim olarak çevrenizdekilerle sohbet edebilirsiniz.

Yeni bir proje olan Geyik uygulaması, lokasyon bazlı bir duyuru/haber uygulaması olarak bizlere sunuluyor.

Özellikle öğrenci kesiminin ilgi odağı olan uygulamada kullanıcılar, çevrelerinde olan biten olaylardan birbirlerini haberdar edebildiği gibi, komik olayları ya da paylaşmak istedikleri bir durumu çevrelerindeki insanlarla paylaşıyorlar. Adından da anlaşıldığı gibi geyik muhabbeti yapılan bir ortam olan Geyik, üniversiteler, liseler, stadyumlar, belediyeler, parklar, kalabalık sokaklar, tatil beldeleri ve daha birçok bölgede insanları birbirleriyle buluşturuyor.

Uygulamanın önemli bir detayından bahsetmekte de fayda var. Sadece seçtiğiniz bölgenin sınırları içerisindeyseniz paylaşım yapabileceğiniz uygulamada, eğer farklı bir bölgedeyseniz de sadece paylaşımları okuyabiliyorsunuz. Sıkıcı bir ders ortamında, bunaltan bir konferansta ya da insanlarla bir şeyler paylaşmak istediğiniz durumlarda gayet eğlenceli vakit geçirebileceğinizi düşündüğüm uygulamada, anonim olarak paylaşım yapmak da gerçekten başarılı.

Mevcut sosyal ağlardan sıkıldıysanız ve farklı bir tat arıyorsanız bir an önce Geyik uygulamasını denemenizi öneririz. iOS platformu için sunulan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR