Ghostbusters: Slime City

Ghostbusters: Slime City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghostbusters: Slime City, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz hayalet avlama oyunu.

Ghostbusters: Slime City, mobil platformda Call of Duty serileri, Guitar Hero Live gibi popüler yapımlara imzasını atan Activision tarafından geliştirilen hayalet avlama oyunu.

Bir dönem dünya çapında en çok izlenen filmlerden Hayalet Avcıları’nın mobil platforma uyarlanmış oyununda New York şehrini saran hayalet ve şeytani güçleri etkisiz hale getirmeye çalışan bir ekibi kontrol ediyoruz. Harita üzerinden ilerlediğimiz oyunda bölüm başlarında avlamamız gereken varlık/varlıklar ve avladığımızda neyle ödüllendirileceğimiz gösteriliyor. Kısa bir göz atıp görevimize başlıyoruz.

Hayalet avlamayı iş olarak gören korkusuz karakterlerin yerine geçtiğimiz oyunda kendimizi dışarıdan görüyoruz. Üçüncü şahıs kamera açısından başka seçenek ne yazık ki sunulmuyor. Hayaletleri özel silahlarımızla avlamak için oldukça yöne kafamızı çevirmemiz kafi oluyor. Ara dokunuşlarla hedefimizi yok ettiğimizde sonraki bölüme geçiyoruz. Kötü varlıklar tüm Manhattan’ı sardıklarından işimiz zor ancak diğer oyuncularla güçlerimizi birleştirme şansına da sahibiz.

YORUMLAR