Ghostery 1.4.4 (ios)
Ghostery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Ghostery

Ghostery ile sizi takip eden reklam ağlarını deşifre edebilirsiniz

Ghostery, kişisel bilgi güvenliğinizi sağlamanıza ve internet üzerinde anonim gezinti yapmanıza yardımcı olan bir güvenli internet tarayıcısıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mobil internet tarayıcısı olan Ghostery internet üzerindeki hareketlerinizi izleyen servisleri ortaya çıkarabiliyor. İnternetin görünen yüzünün dışında kalan görünmez internet bölgesinde birçok farklı reklam ağı yer alıyor. Bu reklam ağları kullanıcıların internet üzerinde tıkladıkları reklamları, satın aldıkları ürünleri, göz attıkları ürünleri, ziyaret ettikleri sayfaları, okudukları haberleri ve benzer kullanım eğilimlerini kullanıcılara danışmadan kayıt altına alıyorlar. Daha sonradan bu bilgiler satılarak maddi gelir elde ediliyor. Sonuçta size ziyaret ettiğiniz sayfalarda önceden araştırdığınız ürünler, izlediğiniz videolar ve okuduğunuz haberlerle ilgili reklamlar gösteriliyor.

İşte bu takibi yapan servisleri Ghostery aracılığıyla ortaya çıkarabiliyorsunuz. Ghostery size takip yapan servisleri listeleyebiliyor ve bu servislerin ne amaçla bilgi topladığını ve kullanıcı güvenliği sözleşmelerini gösterebiliyor. Dilerseniz Ghostery üzerinden bilinmeyen takip servislerini engelleyebiliyor ve kişisel bilgilerinizi ele geçirmelerini önleyebiliyorsunuz.

Eğer kişisel bilgi güvenliğinize önem veriyorsanız Ghostery'i kaçırmayın.

YORUMLAR