Gibbon

Gibbon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gibbon isimli bu uygulama sayesinde ilginizi çeken konular hakkında yazılmış videolara ve makalalelere ulaşabilirsiniz.

Gibbon kişisel gelişimine önem veren iOS kullanıcılarının mutlaka göz atması gereken yapımlar arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen ve hem tabletler hem de akıllı telefonlar üzerinde sorunsuzca çalışabilen bu uygulama sayesinde kişisel gelişiminize katkıda bulunabilecek içeriklerden oluşan listeler hazırlayabilirsiniz.

Çok hızlı büyüyen bir veri tabanına sahip olan Gibbon'da farklı konular üzerinde yoğunlaşan makaleler, videolar ve web içerikleri mevcut. Bu içerikler arasından ilginizi çekenleri ve hakkında soru işaretlerine sahip olduğunu konuları listenize alabilirsiniz. Bu sayede o an yeterince vaktiniz olmadığı için ilgilenemediğiniz içerikler vaktiniz olunca takip edebilirsiniz. "Daha sonra okurum" düşüncesiyle akılda tutulmaya çalışılan ve ne yazık ki unutulan içeriklere son! Gibbon bu konuda size üstün bir hizmet kalitesi sunacak.

Uygulamada çok temiz ve sade görünen bir arayüze yer verilmiş. Aradığımız her şeyi zorlanmadan bulabiliyoruz. Sakladığımız içeriklere ulaşması birkaç saniyeden fazla sürmüyor. Hem işlev hem de kullanım olarak beğenimizi kazanan Gibbon, öğrenmeye daima açık ve merak eden kullanıcıların favorileri arasında yer alacak türden bir yapım.

YORUMLAR