GiderimVar 1.0 (ios)

GiderimVar

1.0
GiderimVar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GiderimVar, gelir giderinizi kategoriler altında düzgün bir şekilde hesaplayarak ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı sağlayan bir iOS finans uygulaması.

GiderimVar, iPhone ve iPad sahibi olan kullanıcıların gelir ve giderlerini kontrol ederek, ekonomilerini daha iyi finanse etmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

Harcama yaparken ay sonu cebimde para kalacak mı? ya da ne kadar param kalacak? gibi soruları geride bırakmanızı sağlayan uygulamanın sunduğu özelliklerden ek olarak en dikkat çekici yanı tasarımı.

Oldukça şık ve modern bir şekilde tasarlanan uygulama, kullanım aşamasında keyif veriyor. Harcamalarınızı gün, hafta, ay ve yıl gibi farklı periyodik sürelerde planlamanızı sağlayan uygulama, elde ettiğiniz tüm gelirleri ve yapılan tüm harcamalarınızı bir kaç saniye içerisinde aynı ekran üstünde görmenizi sağlıyor.

Özellikle geliri ile gideri birbirine yakın olan ya da geliri giderinden daha düşük olan kişiler için yararlı olan uygulama, ay sonunda paranızın kalmayacağınızı görmenizi sağlayarak, harcamalarınızın azalmasını sağlıyor. Böylece ay sonu için tasarruf yapabiliyorsunuz.

Kredi kartı borçlarınızdan ya da beklenmedik harcamalardan bunaldıysanız, GiderimVar uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize indirerek, tüm gelir ve giderinizi kontrol altına alıp, belirli bir süre içerisinde bütçenizi düzene sokabiliyorsunuz. Fakat bunu başarabilmek için uygulama üzerine göreceğiniz değerleri dikkate almanız gerekiyor. Yani bütçeniz eksideyken gereksiz alışveriş yapmamalısınız. Aynı şekilde bu ay alışverişe ya da farklı bir kategoriye çok fazla para harcadıysanız, bir sonraki ay önlemlerinizi alıp daha az harcama yapmaya çalışmalısınız.

Elde ettiğiniz gelir ve giderleri aynı ekran üzerinde detaylı olarak görmenizi sağlayan uygulamayı, ekonomik durumunu idare etmekte zorluk çeken tüm iOS mobil cihaz sahibi kullanıcılara kesinlikle tavsiye ediyorum. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra, oluşacak farklılığı siz de göreceksiniz.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR