GifsArt 1.0 (ios)

GifsArt

1.0
GifsArt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GifsArt, fotoğraf ve videolarınızdan hareketli GIF yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz, hızlı ve ufak boyutlu bir uygulama.

GifsArt, sohbet uygulamalarında veya sosyal ağlarda paylaşmak üzere fotoğraf ve videolarınızdan hareketli GIF’ler yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Uygulamanın kendi içerisinden çektiğiniz video ve fotoğrafların yanı sıra resim, video ve GIF’lerinizi birleştirerek eğlenceli görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

PicsArt’ın ücretsiz olarak sunduğu ilk olarak iOS platformunda karşımıza çıkan hızlı GIF yapma uygulaması GifsArt, kolay kullanımlı ve içerisinde birçok seçenek barındırıyor. Video ve fotoğraflarınızı GIF formatına çevirmekten fazlasını yapabiliyorsunuz. Farklı filtre ve efektler uygulama, yazı ekleme, animasyonlu objeler ekleme, animasyonlu sticker ekleme GifsArt ile yapabilecekleriniz arasında.

Fotoğraf ve video paylaşma amaçlı sosyal ağ uygulamaları kadar pratik olan GifsArt ile oluşturduğunuz etkileyici GIF’leri Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp ve Messenger’da hızlıca paylaşmanız da mümkün. Hazır GIF’ler kullanmak yerine kendi GIF’lerinizi yapabileceğiniz pratik ve satın alım içermeyen bir uygulama arıyorsanız GifsArt’ı öneririm.

YORUMLAR