Girls X Battle 1.2 (ios)

Girls X Battle

1.2
Girls X Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Girls X Battle, anime karakterleri ile savaş yapabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Girls X Battle, iPad ve iPhone cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir rol yapma oyundur. Japon çizgi filmi anime karakterlerini bulabileceğiniz Girls X Battle oyunu, sizi çılgınca bir savaşa davet ediyor.

Dünyadan milyonlarca oyuncu ile karşılıklı olarak oynayabileceğiniz Girls X Battle oyunu, sadece kız anime karakterlerini barındırıyor. Oyuna başlamadan önce herhangi bir kız anime karakterini seçmeniz ve onu savaşabilecek hale getirmeniz gerekli. Her karakterin farklı bir yeteneği ve gücü bulunuyor. Bu özelliklere göre karakterinizin savaştaki başarılı değişiklik gösterebilir. Mobil cihazınız üzerinden sorunsuz olarak oynayabileceğiniz Girls X Battle oyunu, kontrol yönünden de  oldukça basit tasarlanmış. Oyunda animelerin dövüşü başladığında ekran üzerine dokunarak hareketlerinizi yapıyorsunuz. Ekranda bulunan özel tuşlar animenizin yeteneğine göre aktif hale geliyor. Her ne kadar kolay gözükse de Girls X Battle oyununda oldukça iyi olmak zorundasınız. Unutmayın en çok hasarı alan dövüşçü oyunu kaybeder.

Eğer sizde anime çizgi filmlerini seviyorsanız ve Girls X Battle oyununda bulunan karakterleri ezbere bile biliyorsanız Girls X Battle'ı hemen şimdi indirin.

YORUMLAR