Glass 2 Glass

Glass 2 Glass
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glass 2 Glass, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen, becerilerinizi ve sezinizi test edebileceğiniz oyunlardan bir tanesidir.

Glass 2 Glass, iPhone ve iPad üzerindne oynanabilen bir beceri oyunudur.

Kick9 isimli oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Glass 2 Glass, son günlerde çıkan en eğlenceli beceri oyunlarından bir tanesi. Oyundaki asıl amacımız, bir bardağa dolduruduğumuz sıvaları bir diğer bardağa aktarabilmek. Bu yaparken oyun size herhangi bir yardım da bulunmadğı için; doldurma işlemeni göz kararı yapmanız ve sıvıyı taşırmamanız gerekiyor.

Oyunun her bölümünde karşımıza başka bir sıvı çıkıyor. Meyve suyundan seruma kadar değişebilen sıvıları öncelikle sol tarafta suran bardağa, kararınca boşaltıyoruz. Ardından onun yanında duran ve üzerinde çizgi bulunan bir başka bardağa bu sıvıyı aktarmamız gerekiyor. Doldurduğumuz ilk bardakta bulunan sıvının çok az ya da çok fazla olmaması gerekiyor. Eğer yan bardak belirtilen kırmızı çizginin altında kalırsanız, bölümü geçemiyorsunuz. Bardağı çok doldurursanız akibetiniz yine aynısı oluyor. Üzerinde çizgi bulunan bardağı ağzına kadar ne kadar iyi doldurabilirseniz o kadar iyi puan alabiliyorsunuz.

Yapılan son güncellemeyle birlikte oyuna rekabet modunun da eklendiğini söyleyelim. Böylece aynı oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızla da mücadele edebiliyor ve hanginizin daha iyi olduğunu test edebiliyorsunuz.

YORUMLAR