Glean

Glean
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glean, parmağınızı sürükleyerek nesneleri toplamanız gereken zorlu bulmaca oyunu.

Glean, beceri gerektiren bulmaca oyunları yerine düşünmeye iten bulmaca oyunları oynamayı seviyorsanız ekrana uzun süre kilitleneceğinizi düşündüğüm bir iOS oyunu. iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip ufak boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabileceğiniz oyunda yer yer çocuk oyuncağı dedirten yer yer çıldırtan 100’den fazla bölüm bulunuyor.

Sadece tek başına oynama seçeneğinin olduğu bulmaca oyununda amaç başlangıç noktasından bitiş noktasına tek sürükleme hareketiyle ulaşmak ve bunu yaparken nesnelerin tümünü toplamak. Bunu başarmak oyunun giriş aşamasında çok basit. Animasyonla desteklenen ilk bölüm ve sonraki birkaç bölüm fazla kolay bulmacalardan oluşurken sonraki bölümler ciddi manada düşünme gerektiriyor. Parmağınızı koyduktan sonra kaldırma lüksünüz olmadığından nasıl ilerlemeniz gerektiğini önceden belirlemeli, emin olduktan sonra ilerlemeye başlamalısınız.

Glean, görsellerine bakıp aldanmamanız gereken oynamaya başladığınız vakit kolay kolay bırakamayacağınız tarzda bulmacaları oyunları arasında. Boş zamanlarınızda kafa çalıştıran oyunlar oynamayı tercih ediyorsanız iOS platformunda kıyıda köşede kalmış bu oyuna bir göz atın derim.

YORUMLAR