Glide 1.3.4 (ios)
Glide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    109

  • Üretici

    Glide

iPhone ve iPad kullanıcıları Glide'ı kullanarak arkadaşlarına kolayca ve hızlıca video mesajlar gönderebilirler.

iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınızla, dostlarınızla ve ailenizle yazılı olarak iletişim kuruyorsanız henüz Glide ile tanışmadınız demektir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Glide sayesinde sesli ve video görüşmelerinizi anında gerçekleştirmeniz, birebir yahut toplu görüşmeler yapmanız mümkün hale geliyor.

Uygulamanın sağladığı faydalardan en büyüğü anında ve indirme, yükleme işlemleri yapmadan video mesajlarınızı yayınlamanızı sağlaması. Tek bir tuşa basarak videonuzu onların anında izlemesini sağlayabilir, yine basarak mesajınızı bitirebilirsiniz.

Aynı zamanda arkadaşlarınız online değilse bile video mesajlarınız onlara iletilecektir ve online olduklarında her zaman izleme fırsatına sahip olabilirler. Gruplarda herhangi bir kişi sınırı olmadığı için istediğiniz kadar arkadaşınız ile toplu mesajlaşma yapabilirsiniz. Mesaj gönderme adedinde de herhangi bir sınırlama bulunmaması istediğiniz kadar sohbet etmenize imkan tanıyor.

Alınan ve gönderilen videolar bulut depolama sistemlerinde depolandığı için telefonunuzda herhangi bir yer kaplamıyorlar ve istediğiniz zaman yeniden izleme şansınız var. Hem iPhone hem de Android sürümünü kullanan arkadaşlarınızla video sohbetler edebiliyorsunuz ancak şimdilik sadece Facebook ile giriş yapılabiliyor.

YORUMLAR