Glip 1.3.1 (ios)

Glip

Glip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glip, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz takım çalışması ve iş yönetimi uygulamasıdır.

Glip, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir takım çalışması ve iş yönetimi uygulamasıdır.

Aynı projeler üzerinde çalıştığınız takım arkadaşlarınızla aranızda iletişim kurmanıza olanak sağlayan uygulama yardımıyla, gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir, takımınız üzerinde yer alan farklı kişilere görevler atayabilir, atadığınız görevlerin tamamlanması gereken günü belirleyebilir, çalışma takvimleri hazırlayabilir ve dosya paylaşımı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Takım olarak çalışma performansınızı ve veriminizi artırmak için geliştirilmiş olan Glip, takım arkadaşlarınızla birlikte üzerinde çalışmakta olduğunuz projeleri çok daha düzenli ve hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Yetiştirilmesi gereken işleri öncelik sırasına göre belirleyebileceğiniz ve bunun takibini sağlayabileceğiniz uygulama yardımıyla, takım arasında iş bölümünü de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı projeler oluşturabileceğiniz ve her proje için yeni takım elemanları belirleyebileceğiniz uygulama ile verimliliğinizi artırabilir ve işlerinizi günenden önce çok rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Glip ile yapmanız gereken ve yapılmasını istediğiniz tüm görevleri kolayca görüntüleyebilir veya belirleyebilirsiniz.

Takım çalışmalarını çok daha eğlenceli hale getirecek olan ve iş takibini çok daha etkili bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan Glip'i mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Glip iOS uygulamasını kullanabilmek için kendinize ait bir Glip kullanıcı hesabınız olması gerekmektedir.

YORUMLAR