Glozzle 1.0.2 (ios)
Glozzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    29

  • Üretici

    Magma Mobile

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Glozzle, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Son zamanlarda geliştirilmiş en orijinal oyun yapılarından birisine sahip olan oyunda hem zorlanacak hem de eğleneceksiniz diye düşünüyorum.

Glozzle bir bulmaca oyunu fakat bugüne kadar oynadıklarınızdan çok farklı. Oyunda temel amacınız 3D resimler oluşturmak. Bunun için ekranda karmaşık ve dağınık halde çizgiler ve şekiller görüyorsunuz. Bunlar aslında doğru noktadan bakıldığında 3D resim oluşturuyorlar. Sizin de amacınız parmağınızla doğru noktaya gelebilmek.

Oyunun kontrolleri ise çok kolay diyebilirim. Yukarıdaki amaca ulaşmak için tek yapmanız gereken parmağınızı ekranda sağa sola aşağı yukarı kaydırmak. Böylece çizgiler ve şekiller yanyana geliyor ve düzgün bir resim oluşturuyorlar. Ne kadar hızlı olursanız o kadar çok puan alabiliyorsunuz.

Oyunun tasarımına gelecek olursak, neon renkler başrolde bulunuyor diyebilirim. Resimler neon ve parlak renklerden çizilmiş, bununla birlikte arka plan sade bırakılmış, böylece resme odaklanıp çok daha rahat çözebiliyorsunuz.

Oyunda 3.000'den fazla level bulunuyor. Böylece canınız sıkıldığında, otobüs beklerken ya da kısa bir oyun oynamak istediğinizde size saatler dolusu eğlence sunan bir oyun olduğunu da eklemek istiyorum.

Her yaştan ve her seviyeden oyuncuya hitap eden bu oyunu, bulmaca seven herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR