Glue Knight

Glue Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glue Knight, reflekslerinizi ve sabrınızı zorlayacak harika bir 2 boyutlu ilerlemeli platform oyunu olarak geniş haritası ve dünyasıyla iOS cihazlarınız için ücretsiz indirilebilir bir yapım.

Glue Knight'ı diğer platform oyunlarından ayıracak en önemli özelliği mi arıyorsunuz? Korkutucu derecede zor olması! Glue Knight, 2 boyutlu bir platform oyunu olarak bölümler içerisinde tüm reflekslerinizi ve sabrınızı zorlayacak, cıvıl cıvıl bir oyun. Üstelik iPhone ve iPad'iniz için hiçbir reklam ve uygulama içi satım içermeden ücretsiz olarak sunuluyor.

Maceramız boyunca oyunun altı farklı devasa bölgelerinde 6 Wold Diamonds parçalarını arıyoruz. Boşluklardan zıplıyor, ölümcül tuzakları atlatıyor, ve elbette hedefimize engel olan kötüleri kılıcımızla doğruyoruz. Glue Knight'ın ufak aksiyon ögeleri de oyunda çok tatlı durmuş.

Glue Knight'ın en ilgi çekici yanlarından birisi ücretsiz bir oyun olmasına rağmen bünyesinde herhangi bir oyun içi satıma veya reklama yer vermemesi. Oyun zevkinizi bozacak hiçbir engel olmadan sadece oyunun zorluğundan çıldırıp zaman zaman oyunu kapatabiliyorsunuz. Ayrıca zorlayıcı bir platform arıyorsanız Glue Knight sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Bölüm tasarımları ve tuzaklar akıllıca dizayn edilmiş. Cıvıl cıvıl dünyalarda kendinizi bir ormanda, bir şatoda veya bir mahzende bulabilirsiniz. Düşmanlar da bulunan ortama göre şekilleniyor, gitgide zorlaşıyorlar. Glue Knight'ı bir kere oynadığınızda zorluğuna ve karakterlere alışanız oyuna daha çok ısınmanıza neden olacak.