Go Home Dinosaurs

Go Home Dinosaurs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birbirinden farklı bölümlerin ve haritaların bulunduğu oyunda, barbekü partimize saldıran dinozorları saf dışı bırakmaya çalışıyoruz.

Go Home Dinosaurs ücretsiz olarak indirebilecğeiniz eğlenceli bir kule savunma oyunudur. Birçok oyunsever tarafından beğenilerek oynanan Go Home Dinosaurs eğlenceli grafikleriyle her ne kadar çocuklara hitap ediyormuş gibi görünse de her yaştan kullanıcı tarafından keyifle oynanabilir.

Grafiklerden bahsetmişken, oyunda muhteşem 3 boyutlu grafikler ve bu grafikleri destekler nitelikte tasarlanmış harika ses efektleri yer alıyor. Go Home Dinosaurs'ta adından da anlaşılacağı üzere dinozorlar ile mücadele ediyoruz. Barbekü partisi sırasında saldıran Todd Rex isimli dinozoru kovmaya ve iyi pişmiş etlerimizi ele geçirmesine engel olmaya çalışıyoruz.

60 adet bölümün bulunduğu oyunda farklı dünyalarda mücadele ediyoruz. Sayıların bu denli yüksek olması oyunun bir süre sonra sıkıcı olmasını engelliyor ve daha çeşitli bir deneyim sunuyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız türden güçlendiricilerin de unutulmadığı oyunda bunları toplayarak rakiplerimize karşı avantaj elde edebiliyoruz.

Vejeteryan mısınız? O halde barbeküdeki etleri sebzelerle değiştirebilirsiniz. Fakat bu dinozor için pek bir fark yaratmayacak ve yine size saldırmaya çalışacaktır. Çocuksu yönü ağır basan Go Home Dinosaurs son derece keyifli bir oyun ve tüm oyunseverlere tavsiye ediyorum.

YORUMLAR