Go Rally 2.0.0 (ios)

Go Rally

Go Rally
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Go Rally mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ralli oyunudur

Go Rally güzel grafikleri heyecanlı yarışlarla birleştiren bir mobil ralli oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız, iPad tabletleriniz ve Apple TV'niz üzerinde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Go Rally'de dünya çapındaki ralli turnuvalarına katılarak şampiyon olmaya çalışıyoruz. Bu turnuvalarda karla kaplı ormanlar, kırak çöller veya tropikal bölgeler gibi yerlerde yartışabilmekteyiz.

Go Rally içinde yer alan kariyer modunda bir çaylak olarak yarışmaya başlıyoruz ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Oyunda 100 civarında yarış pisti yer alıyor. Ayrıca oyun içindeki editörü kullanarak kendi yarış pistlerinizi oluşturabiliyorsunuz. Pistlerinize köprüler, tepeler, evler ve birçok farklı öğeyi de ekleyerek hayalinizdeki pisti oluşturabilirsiniz. Yarattığınız pistlerde hemen yarışabilmeniz mümkün, ayrıca diğer oyuncularla da bu pistleri paylaşabiliyorsunuz. Dilerseniz diğer oyuncular tarafından yaratılmış pistleri de indirip bu pistlerde yarışabilirsiniz.

Go Rally'de birçok farklı araç seçeneğine sahibiz. Klasik ralli araçlarının yanısra 4 çekere araçlara da oyunda yer veriliyor. Oyunun en güçlü yönü ise grafikleri.

NOT: Yarış pisti editörü Apple TV'de çalışmamaktadır

YORUMLAR