GO11 Fantastic Football 2.0 (ios)

GO11 Fantastic Football

2.0
GO11 Fantastic Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GO11 Fantastic Football mobil oyunu iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve futbolu kendi kurallarıyla yeniden kurgulayan sıra dışı bir futbol oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen GO11 Fantastic Football mobil oyunu, bildiğimiz futbol oyunu kurallarını utturan tamamen kendine has bir futbol oyunudur.

GO11 Fantastic Football mobil oyunu yüksek düzeyde konsantrasyon, beceri ve zamanlama gerektiren bir futbol oyunudur. Oyunda kontroller fazlasıyla basit çünkü tek yapmanız gereken doğru zamanda ekrana dokunmak olacak. Bildiğiniz futbol oyunlarından farklı olarak maç yaparak değil pozisyonlarda belirlenen en uygun anda ekrana dokunmanız ve ilerlemeniz gerekiyor. Hakemin etkisinin olmaması da size özgürlük kazandırırken oyunun sertliğini de artırıyor.

GO11 Fantastic Football mobil oyununda puanları kazandıkça ve usta oldukça yeni kramponlar edinebilir ve ünlü futbol kulüplerini koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli futbol malzemelerinin de sahibi olabilirsiniz. Kendine has kurallarıyla çok seveceğiniz ve oynamaktan büyük keyif alacağınız GO11 Fantastic Football mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR