Goal Tactics 1.4.5 (ios)

Goal Tactics

Goal Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goal Tactics, iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli bir futbol menajerlik oyunudur.

Goal Tactics, iPad için geliştirilen ücretsiz bir menajerlik oyunudur. Futbol bilgilerinizi kullanarak oynayacağınız oyunda, diğer binlerce menajer arasında en iyi menajer olmaya çalışmalısınız.

Kendi futbol takımınızı kurarak başlayacağınız oyunda, oyuncularınızı geliştirmeli ve güçlendirmeli, takımınız için bir stadyum inşa ederek büyütmeli, farklı taktik ve stratejiler geliştirmelisiniz. Ayrıca oynayacağınız maçları canlı olarka takip de edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunu, dilerseniz premium üyelik alarak ekstra özellikler ile birlikte oynayabilirsiniz. Takımınızı kurarken ismini belirleyebilir yada daha sonra değiştirebilir, oyuncuların forma numaralarını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Oyuncularınız için özel çalışma takvimleri ayarlayarak 10 farklı yetenek türünde çalışabilmelerini sağlayarak, takımınızın genel anlamda kondisyon ve gücünü arttırabilirsiniz.

Sahip olduğunuz stadyumu daha da genişleterek gelecek seyirci hasılatını arttırabilir bu sayede yapacağınız transferler için ek bütçe kazanabilirsiniz. Ayrıca transfer yapabilmek için kendi oyuncularınız da satabiliyorsunuz.

Oyunda bulunan belirli başarı sınırlarına ulaşarak kupalar kazanabilirsiniz. Takımınızın yapacağı maçları canlı izleyerek, maçlara anında müdehale edebilir ve bu sayede taktiksel çalışmalar sayesinde geride olduğunuz maçları çevirebilirsiniz.

Eğer daha önce bilgisayarınız üzerinde menajerlik oyunları oynadıysanız ve oynamayı seviyorsanız, Goal Tactics'i iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.