Goat Simulator GoatZ 1.0 (ios)

Goat Simulator GoatZ

1.0
Goat Simulator GoatZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator oyununu bir adım ileriye taşıyan bu iOS oyununda daha fazla adrenalin ve bol keseden zombie var.

Goat Simulator, bu günlerde birçok sevilen oyunun yaşadığı bir ayrıcalık yaşayıp Goat Simulator GoatZ isimli paketle zombie temalı bir oyuna dönüşüyor. Açık dünya komedisi olarak adlandırılabilecek olan bu oyun iOS cihazlarına da ulaştı. Oyun içi hataların hiç eksik olmadı bu çalışmayı biz hatalarıyla kabullenip sevdik. Peki bu oyun ile durum değişmiş midir? Bana soracak olursanız hiç başlamamış olanlar için belki de gerçek başlama sebebi bu oyun olabilir.

Keçinin başı çektiği oyunda DayZ oynadığınızı düşünün. Oyun, içerisinde barındırdığı kelime oyunlarıyla size inceden bu mesajı vermeye çalışıyor zaten ama bir düşünün: Dili 5 metre uzayır baltayı bir gürz gibi sallarken amaçsız ilerleyen kokuşmuş ceset yığınlarını tıpkı bir macar salamı gibi dilimliyor olacaksınız. Zombieler herkesin korkulu rüyası mı? Bir de keçileri deneyin. Tek bir tanesi bu şehri alt üstü ediyor ve bu rol için sizin parmaklarınız emek sarf edecekler.

Unutmayın, ölümsüz bir keçi olarak bu dünya üzerinde yapabileceğiniz acımasızlıkların sınırı yok, ama bunun öncesine fiyatı ortalamanın biraz üstüne olan bu oyunu satın alarak biraz kendi canınızı da yakmanız gerekecek. Bunu da tamamladıktan sonra ölçüsüz bir eğlence anlayışı sizi bekliyor olacak.

YORUMLAR