Goat Simulator MMO Simulator 1.0 (ios)

Goat Simulator MMO Simulator

1.0
Goat Simulator MMO Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator MMO Simulator bir devasa çok oyunculu keçi simülatörüdür

Goat Simulator MMO Simulator oyun tarihinin en başarılı keçi simülatörü olan Goat Simulator'a online altyapı kazandıran bir MMO.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir devasa çok oyunculu rol yapma oyunu olan Goat Simulator MMO Simulator, orijinal Goat Simulator'ın gerçekçi havasından çıkarak bize büyülü güçler, ejderhalar, elfler ve cücelerle dolu fantastik bir macera sunuyor. Artık tek bir keçiyle büyük bir şehre meydan okumanın yerine destansı görevleri tamamlamaya ve seviye atlayarak otlakların en ihtişamlı keçisi olmaya çalışıyoruz. Goat Simulator MMO Simulator'da bize 5 farklı kahraman sınıfı sunuluyor. Bu sınıflar kendine has yeteneklere sahip:

Warrior: Problemlere karşı çözüm üretmek için kaba kuvvet kullanan bu arkadaşlar bu işte oldukça da başarılı

Rouge: Eğer düşmanlarla çok polemiğe girmeden sessizce işinizi halletmek isterseniz gizlilikte usta bu sınıf tam size göre

Magician: Büyülü boynuzlar. Hem de iki tane

Hunter: Doğanın kanununa göre ya av ya da avcı olursunuz. Keçiler niye hem av oluyorlar? İşte bu isyan meyvelerini bu sınıfta veriyor

Microwave: Mikrodalga Fırın. Evet, mikrodalga

Oyun boyunca karşınıza değişik değişik garip şeyler çıkıyor. Kutsal boynuzlarınız size bu garipliklerle mücadele etme gücünü veriyor. Ayrıca Goat Simulator MMO Simulator, kendisini diğer ucuz ve basit MMO oyunlarından ayıran devrim niteliğinde bir özelliğe sahip. Bir MMO oyununda ilk olarak Goat Simulator MMO Simulator'da 101. seviyeye çıkabiliyorsunuz. Bu sayede 100. seviyeye çıktım diye farklı şekillere giren arkadaşlarınıza intikam ateşini tattırabiliyorsunuz.