Goat Simulator 1.0.1 (ios)

Goat Simulator

Goat Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,060

  • Üretici

    Steam

Goat Simulator ile sınır tanımayan bir keçinin yerine geçiyoruz

Goat Simulator eğer ultra gerçekçi bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz denemekten pişman olmayacağınız bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde bir keçi olmanın keyfini yaşamanıza imkan tanıyan bir keçi simülasyonu olan Goat Simulator oyunculara dünyayı farklı bir bakış açısıyla keşfetme şansı veriyor. Oyunda ipsiz sapsız bir keçinin neler yapabileceğine uygulamalı olarak şahit olabiliyoruz. Birgün yolda yürürken karşınızdan jetpack ile uçan bir keçi geçebilme ihtimalinden esinlenen oyunda ultra gerçekçi fizik motoru sayesinde hem karada hem de havada keçilerin egemenliğini pekiştiebiliyor, terör estirip şehirde kaos yaratabiliyoruz.

Goat Simulator geniş bir açık dünya sunarak oyuncuları öyle birbaşlarına tanımadıkları bir şehirde yalnız, öksüz ve yapayalnız bırakmakta. Biz de bu şehirde hemen yeni arkadaş arayışlarımıza giriyoruz. Dostluk kurmamızın en iyi yolu ise boynuzlarımız ve toynaklarımız. Sevdiğimiz insanlara toslayarak ve çifte atarak arkadaşlık teklif edebiliyoruz. İnanması güç de olsa Goat Simulator'da bir hedefimiz var. O da bu viran şehri yakıp yıkmak ve keçilerin dünyanın gerçek efendileri olduğunu kanıtlamak. Ne kadar çok yıkım gerçekleştirirseniz o kadar çok keçi egonuzu tatmin edebilirsiniz.

Eğer hayatın anlamını sorgulamak ve gerçek bir keçi olmanın ne demek olduğunu anlamak isterseniz Goat Simulator'u kaçırmayın.

YORUMLAR