GODS vs HUMANS

GODS vs HUMANS
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GODS vs HUMANS ile eğlenceli bir hikayeye konuk oluyoruz

GODS vs HUMANS bize bir tanrının yerine geçme ve insanları yönetme gücünü elimize alma imkanı veren eğlenceli bir mobil beceri oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz GODS vs HUMANS'ın konusu mitolojik tanrılar ile insanlar arasındaki çekişmeyi konu alıyor. İnsanlar yıllarca tapındıkları tanrıların nerede yaşadıklarını merak ederek Tanrılar Krallığı'na ulaşmak için devasa bir kule inşa etmişlerdir. Böylece insanlar bu krallığı istila ederek tanrıların süper güçlerini ellerine geçirebilecektirler. Biz de oyunda yer alan tanrılardan birini yöneterek insanların ilerleyişin durdurmaya ve Tanrılar Krallığı'nın kutsallığını korumaya çalışıyoruz.

GODS vs HUMANS'ta oyuncular 20 adet farklı tanrıdan birini seçebiliyor. Bu tanrılar Antik Yunan, Norveç ve Mısır mitolojileri gibi farklı kültürlerde yer almış olan tanrılar. Oyundaki temel amacımız ise insanların kuleyi kullanarak yükselişlerini engellemek. Bu iş için özel yeteneklerimizden faydalanabiliyoruz. Oyun bize meteor yağdırabilme, şimşekler fırlatabilme ve tayfunlar çıkarabilme güçlerini yönetme imkanı veriyor. Fakat bu güçleri kullanırken insanları yok etmemeliyiz; ne de olsa onlar bize tapınarak tanrı olmamızı sağlayan varlıklar.

GODS vs HUMANS eğlenceli bir oynanışı mizahi bir yapıyla birleştiren güzel bir mobil beceri oyunu.

YORUMLAR