Godzilla

Godzilla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Godzilla ünlü sinema klasiğinin resmi mobil oyunudur

Godzilla, bir süre önce yeniden çekilen sinema klasiği Godzilla filmi için özel olarak geliştirilmiş olan bir mobil oyundur.
iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca - aksiyon oyunu olan Godzilla'da filmdeki devasa canavarı yönetebilme ve düşmanlarımıza dehşet saçabilme imkanına kavuşuyoruz. Oldukça yüksek kaliteye sahip üç boyutlu grafikleriyle öne çıkan Godzilla bize ilginç bir oyun yapısı da sunmakta.
Oynanış olarak hem bir bulmaca oyunu hem de bir aksiyon oyunu olan Godzilla'da kontrol ettiğimiz canavarın hareketlerini karşımıza çıkan bulmacalar yoluyla yönetiyoruz. Oyunda yer alan 80 bölüm boyunca bulmaca çözme yeteneklerimiz sınanıyor. Godzilla çözdüğümüz bulmacalar yoluyla düşmanlarını ezebiliyor, ısırabiliyor veya pençeleriyle düşmanlarına saldırabiliyor. Enerjimizi biriktirdiğimizde ise Godzilla'nın süper yeteneği olan atomik nefesini açığa çıkarabiliyoruz.
Godzilla'da bölümleri tamamladıkça canavarımızın yeteneklerini geliştirebilmekteyiz. Ayrıca zorda kaldığımız durumlarda arkadaşlarımızdan yardım talep etmemize de izin veriliyor.