Gold Diggers

Gold Diggers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gold Diggers, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve amacınızın altın çıkarmak olduğu sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Gold Diggers, kullanıcıların iOS cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça keyifli ve sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Oyunda amacınız sahip olduğunuz kazı makinesi yardımıyla dünyanın derinliklerine doğru yol almak ve toplayabileceğiniz kadar çok altın toplamaya çalışmaktır.

Her ne kadar ilk bakışta kolay bir görevmiş gibi görünse de derinlere indikçe karşınıza çıkacak olan alev topları, devasa solucanlar ve daha birçok sayısız tehlike görevinizi oldukça zorlaştıran etkenler arasında yer almaktadır.

 

Ne kadar derine inerseniz o kadar çok altın toplayabilir ve ne kadar çok altın toplarsanız kazı makinenizi o kadar çok geliştirerek daha da derinlere inebilirsiniz.

Oyun içerisinde kazanabileceğiniz başarımlar, kilidini açtırabileceğiniz farklı karakterler ve güç arttırıcılar da sizleri bekleyen özelliklerden sadece birkaçıdır.

Hemen Gold Diggers'ı iOS cihazlarınız üzerine indirerek motoları çalıştırabilir ve dünyanın derinliklerine doğru giden bir maceraya atılabilirsiniz.

YORUMLAR