Golden Axe 5.0.2 (ios)

Golden Axe

Golden Axe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Golden Axe, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen ve SEGA'nın efsane oyunlarından biri olarak mobil oyun platformunda tekrar hayat bulan bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Golden Axe mobil oyunu, yıllar önce konsolda fırtınalar estirmiş efsane SEGA oyununun mobil oyun platformuna uyarlanmış versiyonu olan bir aksiyon oyunudur.

SEGA Forever klasiklerini piyasaya sürmeye devam eden şirket risk almıyor denebilir. Daha önce tutmuş ve çok beğenilmiş efsane oyunları retro trendiyle mobil oyun platformuna uyarlayan SEGA, Golden Axe efsanesini oyunculara hediye etti.

Golden Axe oyununun hikayesini hatırlatmak gerekirse, Yuria şehrine saldıran karanlık güçler halktan insanları kaçırarak fidye istemektedir. Aynı zamanda altın baltanın yok edilmesiyle de tehdit büyür. Bu güçleri durduracak üç kahramanımız bulunuyor. Bir Amazon savaşçısı, bir cüce ve bir barbar savaşçı Yuria halkının bu illetten kurtulmasını sağlamaya çalışacak. Klasik piksel grafiklerle sizi o yılların atmosferinden uzaklaştırmayan Golden Axe mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve mobil cihazınızdan her an bu efsane oyunu oynayabilirsiniz.

YORUMLAR