GOLDRAGON

GOLDRAGON
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5

  • Üretici

    Zzoo

GOLDRAGON, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

GOLDRAGON, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Oldukça zevkli bir kurguya sahip olan oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyor ve zaman geçirmeye çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan GOLDRAGON, kolay oynanışı ve zevkli kurgusuyla dikkatimizi çekiyor. Bağımlılık yapıcı bir etkiye sahip olan oyunda kaleleri yok etmeye çalışıyorsunuz. Son derece dikkatli olmanız gereken oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Retro tarz grafiklere sahip olan oyunda oldukça zevkli zaman geçirebiliyorsunuz. Karakterinizi özelleştirebileceğiniz oyunda keyfinize göre hareket edebiliyorsunuz. Elinizi hızlı tutmanız gereken oyunda işiniz bir hayli zor. En iyi zamanlamayı yapmanız gereken GOLDRAGON, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. 

Farklı türdeki silahları kullanabileceğiniz ve zevkli zamanlar geçirebileceğiniz GOLDRAGON oyununu mutlaka denemelisiniz. Stratejik bilginizi sonuna kadar test etmeniz gereken bu oyunda bir hayli zorlanıyorsunuz. GOLDRAGON oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR