GollerCepte 1907 1.0 (ios)

GollerCepte 1907

1.0
GollerCepte 1907
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GollerCepte 1907, Fenerbahçe taraftarı için Turkcell tarafından hazırlanmış bir spor uygulamasıdır.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarıysanız Turkcell tarafından geliştirilen GollerCepte 1907 uygulaması kesinlikle cebinizde bulunmalı. Takımınızın futbol maçlarının yanı sıra basketbol ve voleybol karşılaşmalarını da takip edebileceğiniz uygulamada bir taraftarın ihtiyaç duyabileceği her şey mevcut.

GollerCepte 1907 uygulamasını iPhone ve iPad’inize yükleyerek takımınızın tüm maçlarını takip edebilir, haberleri okuyabilir, sosyal ağ hesaplarını takip edebilir, en güzel gollerden oluşan videoları izleyebilirsiniz.

Zengin içeriğiyle dikkat çeken uygulamanın ana ekranı 3 bölümden oluşmakta. En üstten haberleri ulaşabilir ve uygulamadan ayrılmadan okuyabilirsiniz. Orta bölümde takımınızın oynadığı maçların (Futbol, basketbol voleybol arasında geçiş yapabiliyorsunuz.) sonucuna bakabilirsiniz. Alt bölümden takımınızın Twitter, YouTube ve Instagram hesaplarına ulaşabilir, neler paylaşıldığına bakabilirsiniz. Bunların yanı sıra yan menüyü açarak Spor Toto Süper Lig tablosuna göz atabilir, dünya ligini takip edebilir, fikstüre bakabilir, kadro ve istatistiklere göz atabilirsiniz.

Fenerbahçe taraftarlarına özel hazırlanan GollerCepte 1907 uygulaması ücretsiz olarak kullanılabilmekte. Ancak maçın tüm gollerini izlemek, videoların internet paketinizden düşmesini engellemek, reklam görmemek için premium üyeliğe geçmeniz gerekmekte.

YORUMLAR