GONALDO

GONALDO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    111Percent

GONALDO, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir spor oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

GONALDO, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda goblinlerden kaçmaya ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli ve harika bir oyun olan GONALDO, piyasaya çıkardığı popüler oyunlarıyla tanınan Percent firmasının yeni oyunudur. Oyun, diğerlerinde olduğu gibi hem becerilerimizi ölçüyor hemde eğlenceli zamanlar geçirmemizi sağlıyor. Beğenerek oynayabileceğinizi düşündüğüm oyunda  bir topu yuvarlanırken goblinlere çarpmamasını sağlıyorsunuz. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan oyunda farklı toplar seçebiliyor ve farklı deneyimler yaşayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Tek dokunuş moduyla oynanan GONALDO oyununu sakın kaçırmayın. Zevkli kurgusu ve etkileyici atmosferiyle GONALDO sizleri bekliyor.

Renkli grafiklere ve eşsiz bir atmosfere sahip olan oyunda reflekslerinizi sonuna kadar kullanmanız gerekiyor. En uzun mesafeye ulaşmanız gereken oyunda aynı zamanda karşınıza çıkan altınları da toplamalı ve arkadaşlarınıza meydan okumalısınız. Eğer boş vakitlerinizi değerlendirmek için bir oyun arıyorsanız GONALDO'yu tercih edebilirsiniz. Bağımlılık etkisi de bir hayli yüksek olan oyunu mutlaka denemelisiniz.

GONALDO oyununu iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR