Gönder 1.0.1 (ios)

Gönder

Gönder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda kullanılan Gönder mobil uygulaması, hızlı bir şekilde alıveriş yapma ve ürün teslimatı hizmeti sunan bir alışveriş uygulamasıdır.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen Gönder mobil uygulaması, çevrimiçi olarak sipariş ve teslimat hizmetleri veren son derece işlevli bir online alışveriş uygulamasıdır.

Gönder mobil uygulamasında anlaşmalı mağazaların ürünleri kategorilere ayrılmıştır ve uygulamanın basit ara yüzünde rahatlıkla aradığınızı bulabileceksiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünleri ister kapıda isterseniz de online olarak ödeyebilirsiniz. Banka kartı ve kredi kartının yanı sıra nakit ödeme yapmanıza da imkan verilmiş.

Gönder servisi dahilinde ister web sürümde isterseniz de mobil uygulama üzerinden hizmetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca her iki sürümün de eş zamanlı çalıştığını belirtelim yani bir listeyi hazırlamaya webden başlayıp siparişi uygulamadan tamamlayabilirsiniz.

Teslimat noktaları için ise Gönder servisi size iki opsiyon sunuyor. Bunlardan birincisi bulunduğunuz adresi kapısı olurken, dilerseniz de belirli dur-al noktalarına ürünlerini teslim ettirebilir ve daha sonra geçerken ürünlerinizi alabilirsiniz. Teslimat zamanı için de uygun olduğunuz zaman aralıklarını belirtebilirsiniz. Son derece kullanışlı bir online alışveriş uygulaması olan Gönder’i AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR