GoodMeeting 1.0.1 (ios)

GoodMeeting

GoodMeeting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GoodMeeting sıklıkla toplantı düzenlemek zorunda olan çalışanların işlerini kolaylaştırmak üzere üretilmiş bir seçenek.

Sık sık toplantılar düzenleme zorunda olan çalışanlara hitap eden GoodMeeting sayesinde etkinliklerinizi daha pratik bir şekilde organize edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan GoodMeeting’de birbirinden faydalı fonksiyonlar yer alıyor ve kullanıcılar da bu fonksiyonları kullanarak çok katılımcılı organizasyonlarını kolayca yönetebilecek şansa sahip oluyor.

Uygulamayı kullanarak toplantılarınız için notlar alabilir, zaman çizelgeleri oluşturabilir ve hatta aldığınız önemli notları takım arkadaşlarınızla tek bir dokunuşla paylaşabilirsiniz. Özellikle grup projelerinden işe yarayacağını düşündüğüm GoodMeeting’de tüm özellikler sade arayüze düzenli bir şekilde yerleştirilmiş.

GoodMeeting’in en önemli özelliklerinden bir tanesi de kişi listenizi ve takvimlerinizi de senkronize bir şekilde uygulamayla eş zamanlı olarak kullanmanıza imkan sağlaması. Takviminizde yer alan etkinlikleri direkt olarak uygulamaya aktarabilir ve kişi listenizde yer alan bağlantılara bildirim gönderebilirsiniz.

Sade ve basit tasarımıyla herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir uygulama olan Goodmeeting çalışanların vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alacak.

YORUMLAR