Google Adwords 1.0.0 (ios)

Google Adwords

Google Adwords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Adwords iOS uygulamasıyla reklam kampanyalarınızı dilediğiniz yerde takip edebilirsiniz.

Web sitelerine kolay yoldan reklam vermek isteyen kullanıcıların tercihi Google AdWords, mobilde de kullanıcıların reklam kampanyalarını yönetmelerine imkan tanıyor. Kampanya istatistiklerini görüntülemekten bütçe güncellemesine, gerçek zamanlı bildirim almaktan herhangi bir sorunda Google uzmanlarıyla iletişime geçmeye birçok işlem mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

iPhone ve iPad ile uyumlu olan Google AdWords uygulaması kullanıcıların hızlıca alışabileceği menü tasarımıyla geliyor. Teklif ve bütçeleri güncelleme, kampanya performansını takip etme (tıklamalar, tıklama başı ücret, tıklanma oranı gibi), reklam durumu hakkında bildirim alma uygulamanın sunduğu seçenekler arasında. Ayrıca kullanıcıların AdWords performanslarını geliştirmelerine yönelik faydalı ipuçları sunuluyor.

Hali hazırda AdWords müşterileri için hazırlanan (uygulama içinden kayıt olma opsiyonu yok) Google AdWords iOS uygulaması, reklamlarını her daim kontrol etmek durumunda olan kişiler için pratik ve etkili.