Google Allo (APK)

Google Allo (APK)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    145

  • Üretici

    Google

Google Allo, iPhone kullanıcıları için de indirilmeye açılan akıllı mesajlaşma uygulaması.

Google Allo, iOS ile birlikte yenilenen mesajlaşma uygulamasını beğenmediyseniz alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi uygulama. WhatsApp gibi popüler ücretsiz mesajlaşmaya izin veren uygulamalardan farklı olarak akıllı yanıt sistemine sahip olan ve Google’ın servisleriyle entegre çalışan Allo, iPhone kullanıcıları için de ücretsiz indirilmeye açılmış.

iPhone’un kendi mesajlaşma uygulaması iOS 10 ile birlikte yenilendi ve güzel özellikler kazandı ancak tüm özelliklerini kullanabilmeniz için karşınızdaki kişinin de iPhone kullanıcısı olması gerekiyor. Bu noktada WhatsApp öne çıkıyor ancak Google’ın yeni akıllı mesajlaşma uygulaması Allo, oldukça farklı.

WhatsApp gibi telefon numaranızı girerek ücretsiz üyeliğinizi oluşturup kullanabileceğiniz Google Allo uygulamasında o anda konuştuğunuz mevzuya göre öneriler sunularak mesajlar daha akıcı hale getiriliyor. Örneğin; arkadaşınız köpeğinin fotoğrafını paylaştığında siz daha klavyeyi açmadan çok tatlı – sevimli gibi öneriler çıkmaya başlıyor. Fotoğraf demişken fotoğraflarınıza çizim yapma, büyük emoji ve çıkartmalar göndermeniz mümkün. Ayrıca iPhone’un yenilenen mesajlaşma uygulamasındaki gibi farklı büyüklükte mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Tüm anlık mesajlaşma uygulamaları gibi mesajları uçtan uca şifreleyerek korumanın yanı sıra özel bildirimler, belli bir sürenin sonunda otomatik silinen mesajlar özelliğini gizli modda birleştiren Google Allo, Türkçe kullanılabiliyor. En sevdiğim özelliklerinden akıllı yanıtı sadece İngilizce dilde kullanabiliyorsunuz. Google Asistan Türkçe dilde mevcut değil.

YORUMLAR