Google Classroom 2.2016.31703 (ios)

Google Classroom

Google Classroom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Classroom, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır.

Google Classroom, sınıfla kolayca bağlantı kurmaya imkan veren, öğrencilerin derslerdeki ilerlemelerini takip etmeye ve birlikte daha fazlasını başarabilme olanağı sunan başarılı bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama, öğretmen-öğrenci ilişkisini dijital ortama taşıyor. Son derece kullanışlı olan bu uygulamaya tüm eğitim kurumlarının geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Google Classroom'un daha çok öğretmenler için olduğunu söylemem gerekiyor. Sınıfını kontrol etmek isteyen öğretmenlerin görev merkezi olan Classroom'da ders hazırlama, ödevleri dağıtma, geri bildirim gönderme ve her şeyi tek bir noktadan idare etme imkanına sahipsiniz. Kağıda ihtiyaç duymadan eğitimi tamamen dijitale taşımanıza Google Classroom yardımcı olacaktır.  Yalnızca birkaç tıklamayla sınıf oluşturun ve bir sınıf kodu göndererek veya doğrudan öğrencilerinizi ekleyerek uygulamaya ulaşın. Google Grupları'ndan bir grubu içeri aktarmayı da tercih edebilirsiniz. 

Google Classroom'u ücretsiz indirebilirsiniz ama kullanabilmek için eğitimcilerin başvuru yapması gerektiğini unutmayın. Umarız bu uygulama tüm eğitim kurumlarımızda yayılır ve kullanılır. 

YORUMLAR