Google Dokümanlar 1.0.0 (ios)

Google Dokümanlar

Google Dokümanlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    545

  • Üretici

    Google

Google Dokümanlar, kullanıcıların online olarak yazı,sunum, tablo ve form oluşturma dokümanları oluşturabilmesi ve düzenlemesini sağlayan yararlı bir Google servisidir.

Google Dokümanlar, her bilgisayar kullanıcısının mutlaka bir kez kullanmış olduğu Microsoft Word uygulamasını çevrim içi kullanarak ihtiyacınız doğrultusunda dokümanlar hazırlayabilmenizi sağlıyor.

Google'ın kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu Google Docs'u kullanabilmek için Google hesabına sahip olmanız yeterlidir. Servisin yeni çıkan uygulaması sayesinde tüm dokümanlarınıza dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Google Docs'un en iyi yanlarından bir tanesi ise, oluşturmuş olduğunuz dokümanların internet üzerinde depolanması. Böylelikle dokümanlarınıza istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca gerçek zamanlı olarak senkronize olan dokümanlarınıza farklı cihazlar üzerinden ulaşarak işlerinize devam edebilirsiniz. Örneğin evden çıkmadan oluşturduğunuz bir dokümanı iş yerinizde tamamlayabilir yada kontrol edebilirsiniz.

Kendi düşünceme göre Google Dokümanların en iyi özelliği ise birden fazla kişi ile aynı doküman üzerinde çalışabilmek. Bunu yapabilmek için sahip olduğunuz dokümanların erişimini herkese yada sadece birlikte kullanacağınız kişilere açabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise o dokümanı paylaşımda bulunduğunuz kişi veya kişiler ile eş zamanlı düzenleyebiliyorsunuz. Özellikle iş hayatında oldukça verim artışı sağlayan uygulama bir çok alanda kullanılarak yarar sağlanabilir.

Microsoft Word alternatifi olarak kullanabileceğiniz Google Dökümanlar sayesinde iş arkadaşlarınız ile birlikte ortak dokümanlar kullanarak işlerinizi çok daha hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin iş yerinizde bir proje hakkında 3 arkadaş çalışıyorsunuz ve çalıştığınız proje ile ilgili verileri yazmanız gerekiyor. Google Dokümanlar ile bir ortak doküman oluşturarak diğer ortak çalıştığınız arkadaşlarınızın da girdiğiniz verileri eş zamanlı olarak görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Metin editörü sayesinde Microsoft Word'de hazırlayabileceğiniz her türlü dokümanı oluşturabileceğiniz Google Dokümanlar uygulamasına daha önceden Google Drive üzerinden ulaşabiliyorken, kendi uygulaması sayesinde direkt olarak servisten yararlanabileceksiniz.

Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek Google Dokümanlar servisinden yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR