Google Play Movies 2.2.8866 (ios)

Google Play Movies

Google Play Movies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Play Filmler, iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletler için film takip uygulamasıdır.

Google Play Filmler, iOS işletim sistemine sahip telefonlar ve tabletler için Google'ın kullanıcılarına sunduğu film kiralama ve satın alma uygulamasıdır. 

Vizyona çıkan ama izleyemediğiniz filmler ilk önce bu uygulamada! Lisanslı bir şekilde kullanıcılarına film keyfi yaşatan bu uygulama ile güncel filmlere anında erişim sağlayabileceksiniz. En sevdiğiniz filmleri iOS işletim sistemine sahip telefon veya tabletinizden Google Play Filmler uygulamasını indirerek düşük ücretlerle sahip olabilirsiniz. Satın alınan veya kiralan filmler sadece telefonlarda değil Chromecast aracılığıyla HDTV'lerinizde de izleyebilirsiniz. Satın alınan veya kiralanan filmler uygulama içerisinde indirilerek internet bağlantısı gerekmeksizin her ortamda izlenebilir. Ayrıca henüz uygulamada satışı olmayan filmleri istek listenize ekleyebilir ve film uygulamaya eklendiği anda bildirim alabilirsiniz.

Google Play Filmler uygulamasını iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip binlerce filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR