Goon Squad

Goon Squad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Atari

iPhone ve iPad cihzlarda oynanabilen Goon Squad mobil oyunu, ünlü bir mafyanın lideri olarak ün salacağını kartla oynanan bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Goon Squad mobil oyunu, azılı bir mafya babası olmaya çalışacağınız kart bazlı bir tür strateji oyunudur.

Kart oyunu şeklinde bir strateji oyunu olan Goon Squad mobil oyunu, serinin ilk oyunu olan Goon to Godfather’ın bir devamı niteliğindedir. Kirli işlerinizi icra edeceğiniz bir ekip oluşturmanız gereken oyunda en azılı haydutları mafyanıza katarak rakip bölgeleri kendi etki alanınıza almalısınız. Çevrimiçi olarak gerçek oyunculara karşı oynayacağınız için oyuna ciddi derecede kafa yormanız ve rakiplerinizi şaşırtmanız gerekiyor.

Düşmanlara korku salan güçlü bir mafya olarak nam salmak için elde ettiğiniz mafya karakter kartlarının özelliklerine göre kendinize bir strateji belirlemeniz ve bölge savaşlarında uygun planlarla galip çıkmalısınız. Chinatown, Reno, Boardwalk gibi belalı bölgelerin hakimi olmak için Goon Squad mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR