Goosebumps HorrorTown - Monsters City Builder 0.2.1 (ios)

Goosebumps HorrorTown - Monsters City Builder

Goosebumps HorrorTown - Monsters City Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7

  • Üretici

    PIXOWL INC.

Korku dolu bir dünyada tehlikeler bizleri bekliyor.

Canavarlarla dolu bu dünyaya hoş geldiniz.

Gerilimin ve korkunun hat safaya çıktığı Goosebumps HorrorTown - Monsters City Builder isimli oyunda, hayatta kalabilmek ve huzuru getirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Birbirinden farklı canavarların ve yaratıkların yer aldığı yapımda, bizleri korku dolu anlar bekliyor olacak. Oyuncular şehri istila etmeye çalışan bu yaratılar ile mücadele edecek ve insanların güvenliğini sağlamaya çalışacaklar.

Geceleri canavarları takip ederek sığındaki yeri öğrenecek ve saldırılar düzenleyerek onları geri püskürtmeye çalışacağız. Geceleri ortaya çıkan bu yaratıklar, insanları korkutmakla beraber hayatları içinde tehlike oluşturmaktadır.

Grafikleri bakımından oldukça hoş bir görünüme sahip olan mobil yapım, bünyesinde 100 farklı karakteri barındırıyor. Birbirinden farklı misyonların yer aldığı yapımda, cesaret oldukça önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde insanların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli öğeler satın alabilecek ve onların şehirde güvende olabilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Ücretsiz olarak mobil oyunculara sunulan Goosebumps HorrorTown - Monsters City Builder, sürükleyici yapısı ile de gönüllerde taht kuracağa benziyor.

YORUMLAR