GotchaWarriors

GotchaWarriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GotchaWarriors, çizgi roman grafikleri ile tasarlanmış olan eğlenceli ve başarılı bir iOS aksiyon oyunudur.

GotchaWarriors, eğlenceli ve çizgi roman tadında bir strateji oyunudur. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiz oyunda çılgın profesörün zombilerini öldürerek Dünyayı kurtarmalısınız.

Yaratıcı ve orijinal bir oyun olan GotchaWarriors'da çılgın profesör Strange Love, şehiri ele geçirebilmek için zombilerini şehrin sokaklarına yerleştiriyor. Amacı ise ilk olarak şehiri ve daha sonra Dünyayı ele geçirmek. Oyunun hikayesi ise sizin yapacağınız hareketlee göre devam etmektedir. Dünyanın 4 bir köşesinden gelen özel savaşçıları kullanarak zombileri öldürmeli ve Dünyayı kurtarmalısınız.

Oyun içerisinde 100'den fazla savaşçı türü bulunuyor. Bu savaşçıları bularak ordunuza dahil etmeli ve zombilere dur demelisiniz. Ordunuza dahil ettiğiniz savaşçıları geliştirerek güçlendirebilirsiniz. Ayrıca bu savaşçılardan 2 tanesini birleştirerek yeni bir süper savaşçı meydana getirebilirsiniz. Her süper savaşçının 4 seviyesi bulunmaktadır.

Dikkatli davranarak, stratejik hamleler ile savaşçılarınızı savaş alanına yerleştirmeli ve zombileri öldürmelisiniz. Dikkatli karar vermeniz gerektiğinin sebebi ise savaş içerisinde karar değiştirerek değişimler yapamıyorsunuz.

Strateji ve savaş oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız GotchaWarriors'u iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR