GoTranslate 4.0 (ios)

GoTranslate

4.0
GoTranslate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bu uygulama ile 66'dan fazla dil kapsamında çeviri işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

GoTranslate, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz, kullanışlı bir tercüme uygulamasıdır. Özellikle sık seyahat edenler ve yabancı dil konusunda pratik bir yardımcıya ihtiyaç duyanlar için kurtarıcı niteliğinde olan GoTranslate 66'dan fazla dil kapsamında tercüme işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Uygulmanın en önemli özelliği burada sınırlı kalmıyor. Kullanıcılar geçmişte yaptıkları çevirilere erişebilir, bu işlemleri sosyal medya üzerinden arkadaşları ile paylaşabilir, internet sitelerindeki içerikleri sadece tek bir tıkla uygulamaya aktarıp çevirebilir. Tüm bunlara ek olarak, iCloud hesabınızı aktif olarak kullanıyorsanız çeviri işlemlerinizi senkronize edebilir ve güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de sunduğu bunca özelliğe rağmen basit bir arayüzle geliyor olması. Çevirisini yapmak istediğiniz kelimeyi anında yazabilir, kaynak ve hedef dilleri sadece tek bir dokunuşla seçebilirsiniz.

Görüldüğü üzere GoTranslate, pek çok popüler çeviri uygulamasının sunamadığı özellikleri başarılı bir şekilde harmanlıyor. Eğer siz de kapsamlı bir tercüme uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, GoTranslate'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR