Grabatron

Grabatron
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    234

  • ÜRETİCİ

    Future Games of London

Grabatron oyun dünyasının klişelerini yıkan oldukça başarılı bir iOS oyunudur

Grabatron oyunculara komik ve eğlenceli bir hikaye sunan, yaratıcı olarak tasarlanmış oyun yapısıyla başarıyı yakalayan bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir UFO oyunu olan Grabatron'da alternatif bir uzaylıların dünyayı istila etme senaryosu ele alınıyor. Bu tür senaryolara sahip oyunlarda genel olarak uzaylılar dünyaya saldırır, biz ise insanları yöneterek dünyayı kurtarmaya ve en büyük kahraman olmaya çalışırız. Eğer bu klişeden sıkıldıysanız Grabatron tam size göre bir oyun olacaktır.

Grabatron'da dünyayı kurtarmaya çalışan insanları değil, UFO'suna atlayarak dünyayı istila etmeye çalışan bir uzaylıyı yönetiyoruz. UFO'muzun sahip olduğu kanca bize yerdeki ağır nesneleri ve insanları kaldırarak sağa sola fırlatma imkanı vermekte. Oyundaki temel amacımız ise en büyük yıkımı gerçekleştirerek yüksek puanlar ve kristaller kazanmak. Bu sayede UFO'muzu geliştirebiliyoruz ve yeni UFO'ları satın alabiliyoruz.

2 boyutlu bir oyun olan Grabatron grafik olarak tatmin edici bir kalite sunmakta. Gerçekçi fizik motoru, keşfedilecek geniş bir dünya ve farklı görevler Grabatron'da bizi bekliyor. Oyunu dilerseniz hareket sensörü yardımıyla, dilerseniz dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz.

YORUMLAR