GrabTaxi 2.8.1 (ios)

GrabTaxi

GrabTaxi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GrabTaxi, iPhone'unuzdan adres vermeden, arama yapmadan hızlıca taksi çağırabileceğiniz uygulamalardan biri.

GrabTaxi, taksi çağırmayı kolaylaştıran mobil uygulamalar arasında bulunuyor. iPhone’unuzdan arama yapmadan ve bulunduğunuz yeri söylemeden taksinizi kolaylıkla çağırabiliyor ve sürücüyü harita üzerinden anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan Uber, BiTaksi’ye alternatif olarak karşımıza çıkan GrabTaxi, hızlı ve güvenli bir şekilde işleyen araç çağırma uygulaması ve ücretsiz olarak sadece kişisel bilgilerinizi (isim, telefon numarası) paylaşarak anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Taksi haricinde daha kişisel ve konforlu sürüş isteyenlerin tercih edebileceği özel araba, seyahat süresini minimuma indirmek isteyenlerin tercih edebileceği motosiklet çağırma seçeneklerini de sunan GrabTaxi uygulamasında sürücüye dair detaylı bilgilere de ulaşabiliyorsunuz. Sürücünün aracının plaka numarası, cep telefonu numarası, bulunduğu konum, hatta fotoğrafı dahi gösteriliyor.

Yolculuk sonrası sürücüye doğrudan ulaşabilme imkanı da sunan GrabTaxi, Türkiye Mağazası’nda indirilebilir durumda ancak tam manasıyla kullanılamıyor. Türkiye’deki kullanıcılara da açıldığında kullanıcıların alternatifleri arasına girecektir.

YORUMLAR