Grand Theft Auto: Chinatown Wars 5.0 (ios)

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

5.0
Grand Theft Auto: Chinatown Wars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite ile klasik GTA heyecanını yaşayabiliyoruz

Grand Theft Auto: Chinatown Wars bize iOS işletim sistemini kullanan iPhone'larımızda klasik Grand Theft Auto eğlencesini yaşama imkanı veren bir mobil GTA oyunudur.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars'da Amerika'nın en tehlikeli şehri olan Libert City'de suç kariyerimize adım atıyoruz. Oyunda Wu "Kenny" Lee Amca'ya yardım ederek Liberty City'de yer alan Çinli çetelerin üzerinde kontrol sağlamaya ve Liberty City'nin hakimi olmaya çalışmaktayız.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars bize Grand Theft Auto serisinin ilk iki oyunundaki klasik yapıya benzer bir yapı sunuyor. Hatırlanacağı üzere bu iki oyun kuşbakışı görüntü açısıyla oynanmaktaydı ve bu özel yapı bu oyunları benzerlerinden farklı kılmaktaydı. İşte Grand Theft Auto: Chinatown Wars'da da bu bakış açısını mobil cihazlarımıza taşıyor ve bize oldukça eğlenceli bir oyun yapısı sunuyor. Oyun dokunmatik kontroller ve sanal analog çubuklar yardımıyla oynanmakta. Bunun yanında oyuncfulara farklı kontrol seçenekleri de sunuluyor.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars kaliteli grafiklerle süslenmiş ve görsel olarak oldukça başarılı. Eğer GTA oyunlarını seviyorsanız bu versiyonu denemelisiniz.

YORUMLAR