Greedy Spiders Free 1.5 (ios)

Greedy Spiders Free

1.5
Greedy Spiders Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Greedy Spiders Free, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve örümcekleri ezmeye çalışacağınız bir beceri oyunudur.

Greedy Spiders Free, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri bağımlılık yapan bir beceri oyunudur.

Oyunda amacınız şehrinize saldıran ve komşunuz olan sevimli böcekleri yemeye çalışan katil örümcekleri ezerek diğer böceklere zarar vermelerini önlemektir.

Her ne kadar başlangıçta çok kolay bir görev gibi gelse de ilerleyen bölümlerde ekran üzerinde aynı anda belirecek olan onlarca örümceğin sizi baya zorlayacağını söyleyebilirim. Hatta bir yerden sonra akıllı telefon veya tabletinizin ekranına tıklamaktan parmaklarınızın ağrıyacağını da belirtmeliyim.

Bir yandan örümceklerin diğer böcekleri yemesini engellerken bir yandan da ekranda yer alan şekerlemeleri toplayarak daha çok puan kazanabileceğiniz oyunu çok seveceğinize eminim.

Oyun ekranı üzerinde yer yer beliren güçlendiriciler yardımıyla örümcekleri çok daha kolay ezebileceğinizi de unutmamalısınız. Ayrıca unutmamanız gereken bir şey de ilerleyen bölümlerde karşınıza çıkacak olan örümceklerin kendilerini geliştireceği. Öyle ki zırhlanan örümcekler öyle tek bir parmak darbesiyle ölmeyecekler.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz ve aynı anda parmak egzersizi yapabileceğiniz Greedy Spiders'ı mutlaka denemelisiniz.

Greedy Spiders Free Özellikleri:

  • 86 zorlu görev
  • 7 farklı böcek türü
  • İnanılmaz derecede bağımlılık yapıcı
  • Eğlenceli grafikler
  • Sürekli olarak güncellenen yeni görevler