Grimfall

Grimfall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grimfall ücretsiz olarak sunulan strateji oyunları arasında yer alıyor ve hem görev çeşitliliği hem de sosyal etkileşim imkanı sunmasıyla dikkat çekiyor.

Grimfall hem Android hem de iOS cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz bir strateji oyunudur. Oyunda hammaddeleri tükenmek üzere olan bir bölgede mücadele eden hükümdarlıkların mücadelesine şahit oluyoruz.

Son kalan kaynakları ele geçirmek için girdiğimiz bu mücadelede başarılı olabilmek için çok güçlü bir askeri yapıya sahip olmamız gerekmekte. Elbette bunun için sahip olduğumuz kaynakları verimli bir şekilde kullanmalı ve yeni kaynaklar ele geçirmek için düşman köylerine saldırılarda bulunmalıyız.

Elde ettiğimiz kaynakları hem askeri yapımızı geliştirmek hem de sınırlarımızı genişletmek için kullanabilirz. Yeni köyler inşa ederek hem kazancımızı hem de hüküm sürdüğümüz alanların sınırlarını artırabiliriz. Bu tarz oyunların genel özelliklerinden olan sosyal etkileşim bu oyunda da es geçilmemiş. Düşman karşısında zora düştüğünüz zamanlarda arkadaşlarınızdan isteyeceğiniz yardım hayat kurtarıcı olabilir.

Oyun temel olarak stratejiye dayandığı için taktiklerin çok büyük önemi var. Düşman hareketlerini inceleyerek kendi taktiklerinizi geliştirebilir ve bu sayede rakiplerini yok edebilirsiniz. Strateji oyunları kategorisinin dikkat çeken isimleri arasında yer alan Grimfall, bu tarz oyunlardan hoşlananların mutlaka denemesi gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR