Groupon 3.0.1 (ios)
Groupon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    311

  • Üretici

    Nokia

Groupon uygulaması ile dünya üzerinde 500'den fazla şehirde geçerli en iyi kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Türkiye’de ŞehirFırsatı adıyla hizmet veren, günlük çeşitli fırsatlar sunan Groupon’ın mobil sürümüdür. Dünya üzerinde şehirlerdeki en iyi kampanyaları en yüksek indirimlerle kullamanızı sağlayan fırsat sitesinin iPhone ve iPad uygulamasında kuponları akıllı telefon ve tabletinizden kontrol edebilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında hizmet, yemek ve satın alma alanlarında kullanabileceğiniz benzersiz indirimleri mobil cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Tatilden giyime, yemekten eğlenceye birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

%90’a varan Groupon kampanyalarını uygulama içerisinden hızlıca satın alabilir ve doğrudan mobil cihazınızdan kullanabilirsiniz. Yararlandığınız tüm kampanyaları ve geçerlilik sürelerini takip edebilir, en uygun fiyatlı ürünleri karşınıza getiren Groupon Goods’u kullanabilir, etkinliklerinizi görebilirsiniz.

Dünya üzerinde 500’ü aşkın şehirde geçerli indirim kuponlarına ulaşabileceğiniz Groupon’ın iPhone uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR