Grub

Grub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grub, arkadaşı kötü niyetli bir kuş tarafından kaçırılan solucanın heyecan dolu hikayesini konu alan keyifli bir oyun.

Grub ücretsiz olarak sunulan keyifli bir oyun. Her ne kadar renkli ve çocuksu grafikleriyle daha çok küçük yaştaki kullanıcılara hitap ediyor gibi görünse de her yaştan oyunsever tarafından oynanabilecek türden bir oyun.

Oyunu anlaması son derece basit ve kolay. Oyunda arkadaşı kötü niyetli bir kuş tarafından çalınmış Grub'un macera dolu hikayesine tanık oluyoruz. Oyunda 15 farklı bölüm bulunuyor ve hepsi farklı türde tehlikeler ve bulmacalarla zenginleştirilmiş. Dolayısıyla bölümleri geçmek çok da kolay olmuyor.

Her bölüm kendine özgü bir göreve sahip. Kimisi belli sayıda düşman öldürmemizi kimisi de belli sayıdaki elmaları toplamamızı istiyor. Hikaye odaklı bölümlerden sıkılanlar hayatta kalma moduyla daha hızlı ve aksiyon dolu birkaç dakika geçirebilir. Bu tarz oyunlarda sık sık gördüğümüz power-up denilen güçlendiriciler bu oyunda da es geçilmemiş. Zaman zaman zorlandığınız bölümlerde bu bonusları kullanarak işinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Hem eğlenceli hem de farklı bir hikaye gidişatına sahip olan Grub beceri ve çeviklik temelli oyunlardan hoşlanan herkes tarafından denenmeli.

YORUMLAR