Grudgeball

Grudgeball
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Grudgeball, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz, Cartoon Network tarafından geliştirilmiş farklı ve eğlenceli bir aksiyon oyunu. Bir tür farklı spor oyunu olarak da tanımlayabileceğimiz Grudgeball, geleceğin sporu olmaya aday gibi duruyor.

Aslında Cartoon Network'un çizgi dizilerinden birisi olan Regular Show'un içerisinde oynanan bir spor dalı olan Grudgeball bu uygulama ile telefonlarımıza da geliyor. Oyunda ayrıca çizgi dizideki karakterlerle de tanışabiliyorsunuz.

Her ne kadar bu çizgi dizi ülkemizde çok fazla popüler olmasa da oyundan zevk almak için hikayeyi bilmenize, çizgi diziyi izliyor olmanıza veya karakterleri tanıyor olmanıza hiç gerek olmadığını söyleyebilirim.

Oyunda temel amacınız sahadaki en son sağlam kalan takım olabilmek. Bunun için üçer kişilik iki takım sahada karşılıklı top oynuyorlar. Topu elinizde uzunca bir süre tutup güçlenmeniz ve daha sonra takım arkadaşlarınızla paslaşmanız gerekiyor.

Eğer topu fazla elinizde tutarsanız bu defa rakip takıma geçiyor bu yüzden bu zamanı iyi ayarlamanız gerekiyor. Ardından da topu olabildiğince hızlı bir şekilde rakip takımın oyuncusuna fırlatarak onu oyun dışı bırakmaya çalışıyorsunuz.

Voleybol ile yakartopun birleşimi gibi düşünebileceğiniz bu spor oyununun grafikleri de yine canlı, renkli ve göze hoş görünüyor. Bununla birlikte çeşitli güçlendiriciler ve kullanabileceğiniz farklı elementler de oyunda sizleri bekliyor.

İsterseniz tek başınıza bilgisayara karşı, isterseniz de aynı cihaz üzerinden bir arkadaşınızla çoklu oyunculu modda oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR