Grupanya 2.0 (ios)

Grupanya

2.0
Grupanya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    96

  • Üretici

    Grupanya

Grupanya uygulaması ile bulunduğunuz şehrin fırsatlarını inceleyebilir, fırsat kodları satın alabilirsiniz.

Yeme-içme mekanlarından eğlence merkezlerine, güzellik ve bakım mekanlarından spor ve sağlık merkezlerine fırsatlarla dolu internet sitesi Grupanya’nın iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulamasıdır. Yaşadığınız şehri dudak uçuklatan fırsatlarla yeniden keşfetmek için Grupanya’nın mobil uygulamasını hemen indirin.

Grupanya, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir’de yaşayan kişilere yönelik çeşitli fırsatlar sunan bir uygulama. Restoranlar, sağlık merkezleri, spor salonları, etkinlikler ve daha onlarca fırsat parmaklarınızın ucunda.

Grupanya’nın şehriniz için sunduğu fırsatlar kategoriler halinde listelenmektedir. İhtiyacınıza en uygun fırsata kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin; tatile çıkmak istediğinizde otellere, yurt içi ve yurt dışı turlara göz atabilirsiniz. Sevdiğinize hediye almayı düşünüyor, hem bütçenize uygun hem de beğeneceği bir hediye olsun diyorsanız Hediyelik kategorisine bakabilirsiniz. Canınız o gün dışarıda yemek istedi ancak mekan seçiminde zorlanıyorsanız, en gözde restoranlar uygun menüleri ile karşınızda.

Grupanya fırsatlarını hesap oluşturmadan inceleyebilirsiniz, ancak fırsat kodlarını kullanmak ve hediye etmek için üye olmanız gerekmekte. Ana ekranda üst bölümde yer alan “g” simgesine dokunarak üyeliğinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR