GS TV

GS TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,312

  • Üretici

    EuropeDigital

GS TV iPhone ve iPad uygulaması ile Galatasaray TV yayınlarını kolayca mobil cihazınız üzerinden izleyebilirsiniz.

GS TV uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihaz kullanıcıları için hazırlanmış TV izleme uygulamaları arasında yer alıyor ve GSTV'yi direkt olarak izlemenize imkan tanıyor. Uygulamayı yüklemek her ne kadar ücretsiz olsa da yayınları takip etmek için aylık, 3 aylık veya yıllık paketlere üye olmak gerekiyor. Dolayısıyla maalesef spor yayınlarını ücretsiz olarak izlemek mümkün olmuyor ancak yıllık üyeliğin bile sadece 10 lira olması sebebiyle tercih edebileceğinize inanıyorum.

Uygulamanın çok sade ve sadece TV izlemek üzerine kurulmuş bir yapısı var. Bu nedenle kullanırken herhangi bir şekilde menülerle başetmek ya da uygulamayı kurcalamak zorunda değilsiniz. GS TV izle olarak da adlandırılan uygulamanın sporseverlerin hoşuna gideceği kesin.

Uygulama içerisinde her ne kadar kayıt yapma özelliği olsa da bu özelliğin zaman zaman çalışmadığı da bir gerçek. Dolayısıyla program kayıtlarına çok fazla güvenmemenizi ve yayınlanan programları zamanında seyretmenizi öneriyorum.

GS TV'nin sunduğu tüm yayınların internet üzerinden aktarılması nedeniyle Wi-Fi ya da 3G bağlantınız olduğundan emin olmalısınız. Ancak 3G bağlantıların kotasının bu şekilde biraz hızlı bitebileceğini unutmayın. Bulacağınız bir Wi-Fi ağı tüm spor yayınlarını daha kolay ve sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlayacaktır.

Yayınlar konusunda pek bir sıkıntısı olmayan uygulamada tüm GSTV yayınlarının sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

YORUMLAR