Guardian Circle 1.5.1 (ios)

Guardian Circle

Guardian Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardian Circle, kimsenin olmadığı mekanlarda yaralandığınızda size yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

Yürürken, spor yaparken veya durup dururken hiç ummadığınız anda aksilikler olabilir. Bu tür durumlarda yardım için kimi çağıracağınızı bilemezsiniz. Guardian Circle uygulaması arkadaşlarınızla birlikte oluşturduğunuz yardım ağı sayesinde size ulaşabilir.

iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Guardian Circle uygulaması, yardıma ihtiyacı olanları kurtarmak için düzenlenmiş bir sosyal ağ projesi. Uygulamaya kayıt oluyorsunuz ve size yardım edebileceğinizi düşündüğünüz arkadaşlarınızı listenize ekliyorsunuz. Herhangi bir aksi durumda ise Guardian Circle uygulamasını kullanarak listenizdeki kişilerden yardım isteyebilirsiniz.

Guardian Circle uygulamasının çalışma mantığı oldukça basit. Yaralandığınızda veya zor bir durumda kaldığınızda Guardian Circle uygulamasını kullanarak yardım çağrısı oluşturuyorsunuz. Etrafınızda bulunan ve Guardian Circle uygulamasını kullanan diğer insanlara yaptığınız çağrı gidiyor. Bu çağrıya karşılık onlar ilk olarak size ne olduğunu öğrenmek isteyecektir. Bunun için de Guardian Circle uygulamasında mesajlaşma bölümü var. Eğer mesajlaşma imkanınız yoksa Guardian Circle uygulaması haritada yerinizi belli ediyor. Bu sayede yardım etmek isteyenler size ulaşabilir.

Eğer zor durumlarda kalırsanız diye önlem almak istiyorsanız Guardian Circle uygulamasını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR