Guardian Kingdoms 4.0.3 (ios)

Guardian Kingdoms

Guardian Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı savaşlara katılacağız.

Phoenix One Games Inc tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Guardian Kingdoms bir strateji oyunudur. Kalıcı internet bağlantısı ile gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşacağımız oyunda oldukça geniş ve zengin bir savaş atmosferi bizleri bekliyor olacak.

Kaliteli görsel efektler ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım, oldukça basit kontrollere sahip. Oyun içerisinde ordularımızı yükseltebilecekve daha güçlü hale getirebileceğiz. Gerçek zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı mücadele edeceğimiz yapımda çarpıcı grafikler karşımıza çıkacak. Hayranlık uyandıran içerikler ile oyuncuların beklentisini karşılayan yapım ücretsiz fiyat etiketi ile de yüzleri güldürüyor. 

100 binden fazla gerçek oyuncuya sahip olan yapım iki farklı mobil platform üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Oyuncular dilerlerse oyun içerisinde arkadaş edinebilir ve ittifaklar oluşturarak daha güçlü hale gelebilirler. Gerçek zamanlı olarak 6 oyuncuya kadar desteklenen yapımda savaşlar hiç olmadığı kadar zorlu, hiç olmadığı kadar acımasız geçecek. 

İyi eğlenceler dileriz.
 

YORUMLAR